Grafické studio | Nahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha

Grafické studio

GRAFICKÉ STUDIO

fotografie - grafické návrhy - webové stránky

 

Při tvorbě grafiky se snažíme co nejvíce klást důraz na požadavky našeho klienta, abychom zajistili jeho maximální spokojenost. Vytvoříme komplexní grafické návrhy pro váš projekt, včetně fotografických služeb.

CD Bugaboo - Na cvičáček (2011) - Reference nahrávacího studia TdB production Praha CD Degradace - Atomic Boogie (2010) - Reference nahrávacího studia TdB production Praha

Kompletně zpracujeme obaly CD, DVD, plakáty, letáky a vše pro moderní prezentaci vaší kapely či firmy. Samozřejmostí je zprostředkování duplikace DVD, CD či Blue-ray nosičů za skvělé ceny.

Vyladíme vaše webové stránky, ale taky profily na sociálních sítích a video kanálech tak, aby graficky korespondovaly s vizuálem celé vaší image, ať už umělecké nebo firemní. Při tvorbě webových stránek se vždy snažíme přinést do návrhu vlastní nápady na zlepšení, aby byl web přehledný pro všechny uživatele. Samozřejmostí je SEO analýza a kontrola zdrojového kódu.

CD Marta Gerlíková - a kdo má čas (2011)  - Reference nahrávacího studia TdB production Praha CD The Tapes - Tales, Facts And Things That Were Worth It ... (2011) - Reference nahrávacího studia TdB production Praha

Tvoříme stránky tak, aby byly co nejvíce efektivní, přiváděly svým majitelům nové klienty a taky stálé návštěvníky. Specializujeme se na tvorbu stránek v redakčním systému, který uživateli umožní spravovat si obsah webu a to v příjemném českém uživatelském prostředí.

TdB Production nabízí taky fotografické služby, jak pro interprety, tak pro soukromé subjekty, fashion designéry a firmy. Používáme špičkové fotoaparáty, objektivy a grafické editory, které zajišťují výstup v profesionální kvalitě.

Grafické studio fashion 08Grafické studio fashion 06Grafické studio fashion 01Grafické studio fashion 04Grafické studio fashion 07Grafické studio fashion 02Grafické studio fashion 03Grafické studio fashion 05

Ceník grafického studia

power_meter

webové stránky: od 10 000,-czk

fotografie: od 150,-czk / kus

booklet CD: od 3500,-czk

veškeré grafické práce: 590,-czk/hod

 

  

studiotdb@seznam.czLOGO FACEBOOKLOGO YOUTUBELOGO TWITTERLOGO INSTAGRAM+420 774 52 74 68 

 

 © 2007–2023 Nahrávací studio a videoprodukce TdB Producton Praha

 


Load Facebook SDK for JavaScript

Your Chat Plugin code