Produkce | Nahrávací studio TdB Production Praha

Produkce

Služby hudební produkce v nahrávacím studiu

Jsme produkční nahrávací studio, proto mají kapely produkci při nahrávání projektu v ceně. Produkce je jakýsi proces důvěry a komunikace kapely s producentem. Výměna názorů o komlexním směřování kapely, hledání toho nejlepšího ve vás. Vaše přednosti a hudební možnosti. 

Nahrávací studio a videoprodukce Praha 2020 06

Ono už samotné slovo "hraní", má ve studiu všechnu podstatu věci.

Produkce může ujmout taky váš vlastní producent, který dohlédne na vaši interpretaci a finální vyznění songu. Jsme zvyklí spolupracovat s těmito lidmi, není to pro nás nic nového a výsledky jsou ještě lepší. Produkce je profese, na kterou se už dávno zapomnělo, je to přitom nejdůležitější profese v hudbě.

Máme rádi emoce, které jdou slyšet.

Pokud budete mít na mysli konkrétního producenta, rádi vám ho zkusíme zprostředkovat, nebo vám sami poradíme, kdo by se této role mohl ujmout. Cena za extérního producenta nejde dopředu stanovit.

 


 

Kompozice, texty a produkce skladeb pro zpěváky - zpěvačky

Tato služba slouží pro všechny, kteří nemají svou vlastní kapelu. Je jen na vás, jestli chcete udělat album hip-hopové, popové, rockové, folkové, elektronické, taneční, symfonické či akustické, my jsme připraveni uskutečnit váš sen.

Během deseti let existence nahrávacího studia TdB Production takto vznikly projekty snad ve všech hudebních stylech. Cena takového díla není nijak závratná a v samotném výsledku vám ušetří čas, peníze, starosti s organizací, nahráváním singlu či alba.

Zadání pro skladatele je jednoduché, stačí jedno sezení s našim producentem, kde si společně vyjasníte vaše přání. Pokud máte již nějaké nahrávky své hudby, vemte je na toto sezení s sebou, pokud nahrávky nemáte, stačí ukázat na kapelu či interpreta, který má zvuk a styl dle vašich představ. Nebojte se vyslovit jakékoli přání a otevřete své představy dokořán. To samé platí pro texty, které zajistíme jak v českém, tak v anglickém jazyce.Pokud máte texty vlastní, rádi uděláme hudbu přímo podle vašeho textu.

Postup při produkci skladby:

 1. Sezení s producentem a vyjasnění podrobností.
 2. Nahrávání hudebního podkladu dle vašeho zadání.
 3. Odeslání hudebního podkladu a textu klientovi.
 4. Nahrávání vokálů a sólových nástrojových partů.
 5. Předání hotového díla

Ceník kompozice, textů a produkce

power_meter

kompozice a nahrávání jedné písně včetně mixu - masteringu

7 990,- czk

text v českém či anglickém jazyce

2 990,- czk

 


 

Kompozice, texty a produkce skladeb pro filmy, divadla, muzikály, reklamy

Naše studio je vybaveno softwarem ProTools, který je světově nejpoužívanějším ve filmové produkci. Vyrobíme kompletní hudební i ruchovou složku. Komponujeme hudbu pro filmy, divadelní představení, muzikály, pohádky pro děti atd ... Zkrátka všude tam, kde je hudební a ruchový doprovod zapotřebí. Nejen že hudbu sami komponujeme, ale spolupracujeme se skladateli snad všech hudebních žánrů a samozřejmě s řadou zajímavých zpěváků, kteří vašemu počinu dají hudební duši.

Klienti nahrávacího studia TdB Production 7 2019 29

Jsme si vědomi, jaký vliv má hudba na celkový dojem finálního projektu. Spolupráce z režiséry, dramaturgy a producenty je vždy něčím nová a inspirující. Pro nás není hudba rutinou, ale vždy k projektům přistupujeme s pokorou a duchem týmového hráče. Tvrdohlavost je doménou solitérů.

Postup při produkci autorské skladby:

 1. Sezení skladatele s producentem, režisérem, dramaturgem a vyjasnění podrobností
 2. Nahrávání hudebního podkladu dle zadání.
 3. Odeslání hudby a případně textu klientovi ke schválení.
 4. Finalizace, mix, mastering a případné úpravy kompozice.
 5. Předání hotového díla.

Ceník kompozice, textů a produkce

power_meter

Kompozice a nahrávání jedné písně včetně mixu a masteringu:

7990,- czk

Text v českém či anglickém jazyce:

2990,- czk

On-line rezervace nahrávacího studia TdB Production Praha

Nejprve si v našem kalendáři ověřte volné  termíny, které si chcete rezervovat a potom vyplňte náš formulář pro rezervaci nahrávacího studia.

ZVĚTŠIT KALENDÁŘ

rezervační formulář nahrávacího studia TdB Production Praha

Vyplňte prosím všechna povinná pole.
(*) Termíny rezervace
(*) Podrobnosti nahrávání
(*) Jméno a Příjmení
(*) Ulice a č.p.
(*) Město
(*) PSČ
(*) Váš e-mail
(*) Telefon
IČO
DIČ


 LOGO FACEBOOK   LOGO YOUTUBE   LOGO TWITTER

© 2007–2020 Nahrávací studio a videoprodukce TdB Producton Praha


Smartsupp Live Chat script

News    Služby    Nahrávací studio    Beatmaker    Produkce    Voiceover    Videoprodukce    Grafické studio    TdBlog    Vybavení    Reference    Galerie    Ceník   Rezervace    Kontakt