Beatmaker | Nahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha

Beatmaker

BEAT MAKING V NAHRÁVACÍM STUDIU TDB PRODUCTION

beaty na míru / beaty na prodej / instrumentály

  

 Hledáš originální beat a nechceš se spokojit s low-end nahrávkou staženou někde na netu? My nabízíme kompletní multitrackovou produkci dle zadání. Spolupracujeme s performery z celého světa, učíme se nové věci, neustále sledujeme novinky na scéně a podle toho doplňujeme náš gear v nahrávacím studiu.

Stačí mít pouze představu o stylu a taky požadovanou BPM (rychlost) beatu. S našim producentem si upřesníš tvá přání přímo ve studiu. Při tomto setkání ti ukáže všechny možnosti, které vybavení studia nabízí.

 

 

 

Pokud už jsi dopsal a nahrál svoji lyrics na cizí beat, je celá cesta ještě jednodušší, stačí nám pouze demo a my se postaráme o vytvoření originálního podkladu. Pokud nemáš demo jak zaznamenat, můžeš si jej natočit u nás při prvním sezení s našim producentem.

Jestli budeš song chtít oživit živým nástrojem, není problém. Jsme schopni zajistit hosty na jakýkoli nástroj nebo taky profi zpěváky a zpěvačky, kteří ti tam naloží řádný refrén, který si buď vymyslíš nebo vše necháš na našem producentovi.

Naše beaty neskládáme ze samplů, ale vytváříme je komplet ručně a protože jsme muzikanti, tak samozřejmě v notách. Finální produkt je absolutní originál a nestane se ti trapas typu "ten beat jsem už jednou slyšel".

Postaráme se o vše podstatné, ty se můžeš zaměřit pouze na lyriku a nadupanou flow.

 

 

 

Pokud se rozhodneš svůj song míchat v jiném studiu, vyexportujeme ti beat po jednotlivých stopách v požadovaném formátu a přiložíme taky všechny midi file pro možnost absolutní postprodukce.

 

 

 

 CENIK PRODUKCE BEATU 

 


power_meter

Kompletní beat včetně nahrávání lyrics , mixu a masteru

11 990,- czk

 

 

 

ONLINE REZERVACE NARÁVACÍHO STUDIA TDB PRODUCTION PRAHA


Nejprve si v našem kalendáři ověřte volné  termíny, které si chcete rezervovat a potom vyplňte náš formulář pro rezervaci nahrávacího studia.

ZVĚTŠIT KALENDÁŘ

Rezervační formulář nahrávacího studia TdB Production Praha

Vyplňte prosím všechna povinná pole.
(*) Termíny rezervace
(*) Podrobnosti nahrávání
(*) Jméno a Příjmení
(*) Ulice a č.p.
(*) Město
(*) PSČ
(*) Váš e-mail
(*) Telefon
IČO
DIČ


 

studiotdb@seznam.czLOGO FACEBOOKLOGO YOUTUBELOGO TWITTERLOGO INSTAGRAM+420 774 52 74 68 

 

 © 2007–2023 Nahrávací studio a videoprodukce TdB Producton Praha

 


Load Facebook SDK for JavaScript

Your Chat Plugin code