Dabing | Nahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha

Dabing

Dabing (dubbing) - Voiceover

Nahrávací studio TdB production Praha je plně vybaveno pro výrobu a postprodukci veškerého mluveného audio-záznamu. Speciální mikrofony, odhlučněné stoly, monitory ve všech místnostech, to vše je u nás připraveno pro dokonalou synchronizaci herců s obrazem.

Nahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha - nahrávací místnostNahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha - mikrofonyNahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha - režieNahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha - mikrofonyNahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha - mikrofony

Voiceover

Máme spoustu zkušeností s výrobou voiceoverů pro reklamy, navigace, trailery filmů, telefoní automaty, audioknihy, korporátní a instruktážní videa.

Dabing (dubbing)

Váš film s kvalitním dabingem dostane jiný rozměr. Postaráme se taky o překlady z cizích jazyků. Máme za sebou nesčetné množství nadabovaných reklam, korporátních videí a kreslených i hraných filmů.

Hlasová databanka

Vlastníme vlastní hlasovou databanku, kde si pro svůj projekt můžete vybrat z desítek hlasů profesionálních herců a dabérů, včetně cizojazyčných rodilých mluvčích.

Ceník dubingových služeb

power_meter

Cena za pronájem nahrávacího studia: 690,- czk  / hod

Hlasový casting (5 hlasů): 1000,- czk

Speaker: od 300,-czk/hod

Minimální doba pronájmu je 3 hodiny. Provozní doba 9.oo - 19.oo.

Cena obsahuje obsluhu studia a je stejná pro nahrávání, mix, postprodukci a mastering. Pro online objednávku našich služeb můžete využít naši on-line rezervaci nahrávacího studia TdB Production Praha .
 LOGO FACEBOOK          LOGO YOUTUBE          LOGO TWITTER

© 2012–2018 Nahrávací studio a videoprodukce TdB Producton Praha