Beatmaker | Nahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha

Beatmaker

Beat Making

beaty na míru / beaty na prodej / instrumentály

Hledáš originální beat a nechceš se spokojit s low-end nahrávkou staženou někde na netu? My nabízíme kompletní multitrackovou produkci dle zadání. Spolupracujeme s performery z celého světa, učíme se nové věci, neustále sledujeme novinky na scéně a podle toho doplňujeme náš gear v nahrávacím studiu.

Stačí mít pouze představu o stylu a taky požadovanou BPM (rychlost) beatu. S našim producentem si upřesníš tvá přání přímo ve studiu. Při tomto setkání ti ukáže všechny možnosti, které vybavení studia nabízí.

Nahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha - nahrávací režieNahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha - nahrávací místnostNahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha - nahrávací místnostNahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha - nahrávací režieNahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha - nahrávací místnostNahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha - nahrávací místnostNahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha - nahrávací režie

Pokud už jsi dopsal a nahrál svoji lyrics na cizí beat, je celá cesta ještě jednodušší, stačí nám pouze demo a my se postaráme o vytvoření originálního podkladu. Pokud nemáš demo jak zaznamenat, můžeš si jej natočit u nás při prvním sezení s našim producentem.

Jestli budeš song chtít oživit živým nástrojem, není problém. Jsme schopni zajistit hosty na jakýkoli nástroj nebo taky profi zpěváky a zpěvačky, kteří ti tam naloží řádný refrén, který si buď vymyslíš nebo vše necháš na našem producentovi.

Naše beaty neskládáme ze samplů, ale vytváříme je komplet ručně a protože jsme muzikanti, tak samozřejmě v notách. Finální produkt je absolutní originál a nestane se ti trapas typu "ten beat jsem už jednou slyšel".

Postaráme se o vše podstatné, ty se můžeš zaměřit pouze na lyriku a nadupanou flow.

Pokud se rozhodneš svou lyrics natočit v jiném studiu, vyexportujeme ti beat po jednotlivých stopách v požadovaném formátu a přiložíme taky všechny midi file pro možnost absolutní postprodukce.

 Ceník produkce beatu

power_meter

Kompletní beat včetně nahrávání lyrics , mixu a masteru

5990,- czk

Kompletní beat ve stopách pro postprodukci v jiném studiu

4990,- czk

 

Více informací LOGO FACEBOOK          LOGO YOUTUBE          LOGO TWITTER

© 2012–2018 Nahrávací studio a videoprodukce TdB Producton Praha