Beatmaker | Nahrávací studio Praha - Videoprodukce Praha - TdB Production Praha

Beatmaker

Beat Making

beaty na míru / beaty na prodej / instrumentály

Hledáš originální beat a nechceš se spokojit s low-end nahrávkou staženou někde na netu? My nabízíme kompletní multitrackovou produkci dle zadání. Spolupracujeme s performery z celého světa, učíme se nové věci, neustále sledujeme novinky na scéně a podle toho doplňujeme náš gear v nahrávacím studiu.

Stačí mít pouze představu o stylu a taky požadovanou BPM (rychlost) beatu. S našim producentem si upřesníš tvá přání přímo ve studiu. Při tomto setkání ti ukáže všechny možnosti, které vybavení studia nabízí.

Klienti nahrávacího studia TdB Production 7 2019 06Klienti nahrávacího studia TdB Production 7 2019 08Nahrávací studio TdB Production Praha - Klienti 084Nahrávací studio TdB Production Praha - Klienti 2018202Nahrávací studio TdB Production Praha - Klienti 2018201Nahrávací studio TdB Production Praha - Klienti 2018084Klienti nahrávacího studia TdB Production 7 2019 16Nahrávací studio TdB Production Praha - Klienti 085

Pokud už jsi dopsal a nahrál svoji lyrics na cizí beat, je celá cesta ještě jednodušší, stačí nám pouze demo a my se postaráme o vytvoření originálního podkladu. Pokud nemáš demo jak zaznamenat, můžeš si jej natočit u nás při prvním sezení s našim producentem.

Jestli budeš song chtít oživit živým nástrojem, není problém. Jsme schopni zajistit hosty na jakýkoli nástroj nebo taky profi zpěváky a zpěvačky, kteří ti tam naloží řádný refrén, který si buď vymyslíš nebo vše necháš na našem producentovi.

Naše beaty neskládáme ze samplů, ale vytváříme je komplet ručně a protože jsme muzikanti, tak samozřejmě v notách. Finální produkt je absolutní originál a nestane se ti trapas typu "ten beat jsem už jednou slyšel".

Postaráme se o vše podstatné, ty se můžeš zaměřit pouze na lyriku a nadupanou flow.

 

Pokud se rozhodneš svůj song míchat v jiném studiu, vyexportujeme ti beat po jednotlivých stopách v požadovaném formátu a přiložíme taky všechny midi file pro možnost absolutní postprodukce.

 Ceník produkce beatu

power_meter

Kompletní beat včetně nahrávání lyrics , mixu a masteru

6990,- czk

Pro online objednávku našich služeb můžete využít naši on-line rezervaci nahrávacího studia TdB Production Praha

Více informacíNews    Služby    Nahrávací studio    Beatmaker    Produkce    Voiceover    Videoprodukce    Grafické studio    TdBlog    Vybavení    Reference    Galerie    Ceník   Rezervace    Kontakt

 

 

 LOGO FACEBOOK          LOGO YOUTUBE          LOGO TWITTER

© 2007–2019 Nahrávací studio a videoprodukce TdB Producton Praha


News    Služby    Nahrávací studio    Beatmaker    Produkce    Voiceover    Videoprodukce    Grafické studio    TdBlog    Vybavení    Reference    Galerie    Ceník   Rezervace    Kontakt