Videoprodukce | Nahrávací studio, grafické studio a videoprodukce


Hlavní navigace

Videoprodukce

Videoprodukce

Od roku 2010 nabízí TdB production taky videoprodukční práce. Naše filmy vznikaly jak v ČR, která je vyhledáváným místem kvůli levnému castingu, tak například v Německu, Švýcarsku, Itálii, Francii, Rakousku, Slovensku či Polsku. Studio má vlastní ateliér. Úzce spolupracuje s absolventy Famu. Naše videoklipy byly vysílány na stanicích Óčko TV, MTV, VIVA, ČT, Afghan TV a na mnoha dalších malých internetových televizích.

Vizualita videa je nedílnou součástí vašeho úspěchu. Vytvoříme spolu s vámi moderní osobitou image, ať už formou videoklipu, dokumentu, promo videa nebo reklamy. Vyrábíme hudební videoklipy, reklamní videa, firemní videa, dokumentární filmy. Samozřejmostí je kompletní zhotovení profesionálního dabingu ve většině světových jazyků a také titulkování. V podstatě vyrobíme jakékoliv audiovizuální dílo, které potřebujete vytvořit.

Videoprodukce - Sony a7s 04Videoprodukce - Sony a7s 01Videoprodukce - Sony a7s 05Videoprodukce - Sony a7s 06Videoprodukce - Sony a7s 02Videoprodukce - Sony a7s 03

Disponujeme veškerou moderní technikou pro vytvoření kvalitního Full HD Videa. Slidery, jeřáby, světla, speciální kamery až do rozlišení 4K, klíčovací ateliér. Filmy zpracujeme v naší digitální videostřižně, kde jsou k dispozici veškeré nástroje k vytvoření střihů, efektů, filtrů. Taky zde dochází k závěrečné kolorizaci a celkové postprodukci vašeho filmu.

Uliana Hejna01Uliana Hejna33Uliana Hejna23Uliana Hejna12Uliana Hejna15Uliana Hejna16

K natáčení profesionálních hudebních videoklipů a reklam máme k dispozici profesionální filmový štáb ve kterém nechybí režisér, scénarista, kameraman, střihač, osvětlovač, vizážistka, umělecký maskér, dabéři a další nezbytné osoby.

Jsme taky schopni vytvořit tolik oblíbené „nízkorozpočtové videa“, tedy videa které vyrobíme v co nejužším kruhu lidí, za velmi přijatelné ceny a v maximální možné kvalitě.

Ceny za videoslužby:

videoklipy: od 14 900,-czk

videodokumenty: od 3000,-czk / 1min hotového materiálu

kameraman: 890,-czk / hod

cestovní náklady: 6,-czk / km

 

Nebojte se zeptat a napište nám. Jsme tady pro vás.

Zde máte rychlý mobilní kontakt přímo k nám do studia: +420774527468
(*) Jméno a příjmení  
(*) Váš e-mail  
(*) Telefon  
(*) Váš dotaz  Thomas de Balder      |     +420  774 52 74 68      |      studiotdb@seznam.cz      |      Husinecká 23 - Praha 3  - 130 00    |      Provozní doba: Po-Ne 9.oo - 19.oo


 LOGO FACEBOOK          LOGO YOUTUBE          LOGO TWITTER

© 2012–2017 Nahrávací studio a videoprodukce TdB Producton Praha