Úvod | Nahrávací studio, grafické studio a videoprodukce


Hlavní navigace

Úvod

Úvod

Nahrávacího studio, grafické studio a videoprodukce TdB production Praha bylo otevřeno v roce 2006, kdy vznikl nápad vytvořit prostor pro muzikanty v severomoravské metropoli, v Ostravě. Firma působila v tomto regionu do roku 2011 a vytvořila si za tu dobu portfolio stovek dokončených projektů. Jejím pilotním projektem byly kompilační CD Ostrava Music City. Jen touto akcí prošlo přes dvě stovky kapel a interpretů.

V roce 2012 se nahrávací studio komplet přestěhovalo do nových prostor v Praze, kde začalo působit také na mezinárodním hudebním poli. Spolupracujeme s interprety a producenty z USA, Anglie, Německa,  Kuby, Itálie, Francie, Ruska, Kazachstánu, Chile, Afghanistanu a mnoha dalších zemí. Luxusní prostory blízko centra města v domě, který byl postaven v polovině 19.století,  daly vzniknout místu jenž má neopakovatelnou atmosféru.

Nahrávací studio - režie 07Nahrávací studio - režie 11Nahrávací studio - režie 09Nahrávací studio - režie 01Nahrávací studio - režie 10Nahrávací studio - režie 12Nahrávací studio - režie 02

Nahrávací studio TdB Production Praha nabízí vícestopé nahrávání hudby pro bez rozdílu žánrů, mix, produkci a samozřejmě mastering. Díky velikosti studia nahráváme také živě. Více se dozvíte v sekci Nahrávací studio.

Specializujeme se taky na produkci a skladání hudby pro interperety kteří tyto služby hodně využívají. Skládáme texty na míru jak v českém tak ve světových jazycích. Více se dozvíte v sekci Produkce.

TdB production nabízí taky videoprodukční služby. Naše filmy vznikaly jak v ČR, tak například v Německu, Švýcarsku, Itálii, Francii, Rakousku, Slovensku či Polsku. Studio má vlastní ateliér. Úzce spolupracuje s absolventy Famu. Naše videoklipy byly vysílány na stanicích Óčko TV, MTV, VIVA, ČT, Afghan TV a na mnoha dalších malých internetových televizích. Více se dozvíte v sekci Videoprodukce.

Videoprodukce - Sony a7s 04Videoprodukce - Sony a7s 01Videoprodukce - Sony a7s 05Videoprodukce - Sony a7s 06Videoprodukce - Sony a7s 02Videoprodukce - Sony a7s 03

Jsme vybaveni moderní studiovou nahrávací technikou, která splňuje veškeré světové standardy profesionální práce s audiem a videem. Disponujeme veškerými potřebným vybavením pro postprodukci jak audio, tak i video materiálů.

TdB Production nabízí taky fotografické, grafické a webdesingové služby, jak pro interprety, tak pro soukromé subjekty a firmy. Používáme špičkové fotoaparáty, objektivy a grafické editory, které zajišťují výstup v profesionální kvalitě.

Kompletně zpracujeme obaly CD, DVD, plakáty, letáky a vše pro moderní prezentaci vaší kapely či firmy. Samozřejmostí je zprostředkování duplikace DVD, CD či Blue-ray nosičů za skvělé ceny. Vytvoříme nejen vaše webové stránky, ale taky profily na sociálních sítích a video kanálech tak, aby graficky korespondovaly s vizuálem celé vaší image, ať už umělecké nebo firemní. Více se dozvíte v sekci Grafické studio.
Thomas de Balder      |     +420  774 52 74 68      |      studiotdb@seznam.cz      |      Husinecká 23 - Praha 3  - 130 00    |      Provozní doba: Po-Ne 9.oo - 19.oo


 LOGO FACEBOOK          LOGO YOUTUBE          LOGO TWITTER

© 2012–2017 Nahrávací studio a videoprodukce TdB Producton Praha