Grafické studio | Nahrávací studio, grafické studio a videoprodukce


Hlavní navigace

Grafické studio

Grafické studio

Při tvorbě grafiky se snažíme co nejvíce klást důraz na požadavky našeho klienta, abychom zajistili jeho maximální spokojenost. Vytvoříme kompletní grafické návrhy pro váš projekt.

TdB Production nabízí taky fotografické služby, jak pro interprety, tak pro soukromé subjekty a firmy. Používáme špičkové fotoaparáty, objektivy a grafické editory, které zajišťují výstup v profesionální kvalitě.

Kompletně zpracujeme obaly CD, DVD, plakáty, letáky a vše pro moderní prezentaci vaší kapely či firmy. Samozřejmostí je zprostředkování duplikace DVD, CD či Blue-ray nosičů za skvělé ceny.

CD Bugaboo - Na cvičáček (2011) - Reference nahrávacího studia TdB production PrahaCD Degradace - Atomic Boogie (2010) - Reference nahrávacího studia TdB production PrahaCD Marta Gerlíková - a kdo má čas (2011) - Reference nahrávacího studia TdB production PrahaCD Ostrava Music City (2010) - Reference nahrávacího studia TdB production PrahaCD Philippe Belraux - Rubicon (2013) - Reference nahrávacího studia TdB production PrahaCD Philippe Belraux - St. Julian´s (2011) - Reference nahrávacího studia TdB production PrahaCD The Tapes - Tales, Facts And Things That Were Worth It ... (2011) - Reference nahrávacího studia TdB production Praha

Vytvoříme nejen vaše webové stránky, ale taky profily na sociálních sítích a video kanálech tak, aby graficky korespondovaly s vizuálem celé vaší image, ať už umělecké nebo firemní. Při tvorbě webových stránek se vždy snažíme přinést do návrhu vlastní nápady na zlepšení, aby byl web přehledný pro uživatele. Tvoříme stránky tak, aby byly co nejvíce efektivní, přiváděly svým majitelům nové klienty a taky stálé návštěvníky.

Specializujeme se na tvorbu stránek v redakčním systému, který uživateli umožní spravovat si obsah webu a to v příjemném českém uživatelském prostředí.

 

Ceník grafického studia

booklet CD: od 2500,-czk

grafické práce: 590,-czk/hod

Nebojte se zeptat a napište nám. Jsme tady pro vás.

Zde máte rychlý mobilní kontakt přímo k nám do studia: +420774527468
(*) Jméno a příjmení  
(*) Váš e-mail  
(*) Telefon  
(*) Váš dotaz  Thomas de Balder      |     +420  774 52 74 68      |      studiotdb@seznam.cz      |      Husinecká 23 - Praha 3  - 130 00    |      Provozní doba: Po-Ne 9.oo - 19.oo


 LOGO FACEBOOK          LOGO YOUTUBE          LOGO TWITTER

© 2012–2017 Nahrávací studio a videoprodukce TdB Producton Praha